Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Wieczornica z okazji Święta Niepodległości

Wieczornica z okazji Święta Niepodległości

Z okazji Święta Niepodległości zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Puck na Wieczornicę do Domu Kultury w Żelistrzewie.
11 listopada o godz. 16:00 wspólnie celebrujmy święto odzyskania niepodległości przez Polskę.
Podczas wydarzenia wystąpi dla Państwa – Chór Jubileum, któremu towarzyszyć będziemy, poprzez wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.
Wstęp wolny.
Serdecznie zapraszamy.
OKSiT w Gminie Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content