Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • [VIDEO] Wieczornica Żelistrzewo 26.04.2014

[VIDEO] Wieczornica Żelistrzewo 26.04.2014

Dnia 26 kwietnia 2014r. w żelistrzewskim kościele odbyła się Wieczornica z okazji kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II. Została przygotowana przez uczniów i absolwentów Zespołu Szkół w Żelistrzewie pod kierunkiem naszych nauczycieli. Jak widać na filmie dostępnym poniżej miała wyjątkowy przebieg i dostarczyła wielu wzruszeń mieszkańcom Żelistrzewa i innym gościom, którzy tego sobotniego wieczora poprzedzającego uroczystości w Watykanie, tłumnie przybyli kościoła.

[mudslide:picasa,0,109775515745126110157,6006871920867294529]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content