• Edukacja

Wizyta niemieckich uczniów w Gminie Puck

Do Gminy Puck zawitali goście zza zachodniej granicy. Niemiecka młodzież pojawiła się u nas w ramach partnerstwa międzygminnego. Do Darzlubia, Mrzezina i Żelistrzewa zawitali goście z niemieckiego Oldendorf.

Wizyta niemieckich uczniów potrwa tydzień. W tym czasie gospodarze z Gminy Puck przygotowali liczne atrakcje i pomysły na wspólne spędzanie czasu wolnego. W poniedziałek nastąpiło oficjalne powitanie niemieckiej delegacji. Przybyłych gości powitał m.in. wójt gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk. To już 11. edycja wymiany polsko-niemieckiej.

czytaj więcej na kaszuby24.pl