Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Wizyta niemieckich uczniów w Gminie Puck

Wizyta niemieckich uczniów w Gminie Puck

Do Gminy Puck zawitali goście zza zachodniej granicy. Niemiecka młodzież pojawiła się u nas w ramach partnerstwa międzygminnego. Do Darzlubia, Mrzezina i Żelistrzewa zawitali goście z niemieckiego Oldendorf.

Wizyta niemieckich uczniów potrwa tydzień. W tym czasie gospodarze z Gminy Puck przygotowali liczne atrakcje i pomysły na wspólne spędzanie czasu wolnego. W poniedziałek nastąpiło oficjalne powitanie niemieckiej delegacji. Przybyłych gości powitał m.in. wójt gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk. To już 11. edycja wymiany polsko-niemieckiej.

czytaj więcej na kaszuby24.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content