Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Włodarze gminy Puck odwiedzili Dzienny Dom Pobytu ,, Senior + ? w Starogardzie Gdańskim

Włodarze gminy Puck odwiedzili Dzienny Dom Pobytu ,, Senior + ? w Starogardzie Gdańskim

Dnia 24 lipca włodarze gminy Puck odwiedzili Dzienny Dom Pobytu ,, Senior + ? w Starogardzie Gdańskim. Zastępca Prezydenta Miasta ds. społecznych Maciej Kalinowski oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, która sprawuje pieczę nad Dziennym Domem ,, Senior + ? Urszula Ossowska udzielili informacji na temat funkcjonowania obiektu. Pokazali poszczególne pomieszczenia placówki. Znajduje się tam sala rehabilitacyjna; tzw. gabinet zabiegowy, w którym przyjmuje pielęgniarka; sala komputerowa, dobrze wyposażone i przygotowane do potrzeb osób starszych łazienki, aneks kuchenny oraz serce miejsca jadalnia, w której poza posiłkami odbywa się najwięcej zajęć. Gmina Puck planuje utworzenie podobnego domu, aby zwiększyć poczucie sensu życia i integracji seniorów, poprzez redukowanie izolacji i marginalizacji osób starszych

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content