Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Ogłoszenie: Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – Inspektor ds dróg i infrastruktury technicznej

Ogłoszenie: Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – Inspektor ds dróg i infrastruktury technicznej

ogloszenie_o_naborze__insp-_ds_drog_-_2017_01 ogloszenie_o_naborze__insp-_ds_drog_-_2017_02 ogloszenie_o_naborze__insp-_ds_drog_-_2017_03 ogloszenie_o_naborze__insp-_ds_drog_-_2017_04

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content