Wójt Gminy Puck wyróżniony z okazji 25 lecia samorządu województwa pomorskiego.

Tadeusz Puszkarczuk w dniu 6 czerwca br. wziął udział w obchodach 25 lecia samorządu województwa, które odbyły się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku.

W uroczystościach rocznicowych wzięli udział członkowie Zarządu Województwa Pomorskiego na czele z marszałkiem Mieczysławem Strukiem, radni obecnej i minionych kadencji Sejmiku Województwa Pomorskiego, parlamentarzyści i samorządowcy z całego Pomorza.

Samorządowcom, którzy od wielu lat sprawują swoją funkcję i cieszą się zaufaniem mieszkańców Pomorza, wręczono wyróżnienia z okazji 25-lecia samorządu województwa pomorskiego.

Wójt Gminy Puck – Tadeusz Puszkarczuk odebrał wyróżnienie – statuetkę Gryfa Pomorskiego z rąk Marszałka Województwa.

FOT. KAROL STAŃCZAK / POMORSKIE.EU