Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Wybrany Kierownik projektu pn.” Pomorskie Trasy rowerowe…

Wybrany Kierownik projektu pn.” Pomorskie Trasy rowerowe…

Gmina Puck informuje, że w wyniku przeprowadzonego postępowania na pełnienie funkcji i wykonywanie obowiązków Kierownika projektu pn.” Pomorskie Trasy rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R10 i Wislana Trasa Rowerowa R9 – partnerstwo Gminy Puck”  realizowanego w ramach działania 8.4 Wsparcie atrakcyjności walorów dziedzictwa przyrodniczego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 została wybrana oferta   Edu – Spectrum Magdalena Matwijów – Głuchowska z siedzibą w Pucku.
Anna Łapińska
Inspektor ds. integracji europejskiej

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content