Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Zebrania Wiejskie na terenie Gminy Puck – 2017r.

Zebrania Wiejskie na terenie Gminy Puck – 2017r.

Zebranie Wiejskie w Rzucewie 24.02.2017

Zebranie Wiejskie w Mrzezinie 23.02.2017

Zebranie Wiejskie w Połczynie 15.02.2017

Zebranie Wiejskie w Celbowie 14.02.2017

Zebranie Wiejskie w Żelistrzewie 13.02.2017

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content