Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

XI Turnieju Piłki Nożnej im. Leopolda Dettlaffa

XL Turnieju Piłki Nożnej im. Leopolda Dettlaffa Dnia 07.07.2013 r na boisku sportowym w Starzynie odbył się    jubileuszowy XLTurniej im. Leopolda Dettlaffa . Zwycięzcą turnieju została drużyna Zatoki Puck pokonując w finałowym meczu  ?Kaszubię? Starzyno 1 : 0 .Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały puchary a cztery najlepsze zespoły okolicznościowe medale.

Wiecej na www.oksitpuck.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content