Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

XIX sesja Rady Gminy Puck 13.04.2016r.

Porządek obrad XIX sesji Rady Gminy Puck w dniu 13 kwietnia  20.pdf

13.04.2016 w czasie sesji rady powiatu omawiano cele strategiczne projektu Rozwoju Ziemi Puckiej. W sesji udział wzięli wójtowie, burmistrzowie, prezydenci, starostowie i samorządowcy z powiatu puckiego, wejherowskiego i Gdyni. Cele strategi rozwoju Ziemi Puckiej omawiane dzisiaj dotyczyły rozwoju społecznego, konkurencji gospodarki i rozwoju Zatoki Puckiej, dostępności komunikacyjnej a Głównym elementem założeń jest część poświęcona Zatoce Puckiej. Projekt zakłada rozbudowę oraz zwiększanie ilości miejsc postoju dla sprzętów wodnych pływających. W trakcie dzisiejszej sesji z terenu gmin i miast Powiatu dokumenty zostały przyjęte jednogłośnie.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6273310850220292689]

fot.powiat.pucki / Konrad Kędzior

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content