XIX sesja Rady Gminy Puck 13.04.2016r.

Porządek obrad XIX sesji Rady Gminy Puck w dniu 13 kwietnia  20.pdf

13.04.2016 w czasie sesji rady powiatu omawiano cele strategiczne projektu Rozwoju Ziemi Puckiej. W sesji udział wzięli wójtowie, burmistrzowie, prezydenci, starostowie i samorządowcy z powiatu puckiego, wejherowskiego i Gdyni. Cele strategi rozwoju Ziemi Puckiej omawiane dzisiaj dotyczyły rozwoju społecznego, konkurencji gospodarki i rozwoju Zatoki Puckiej, dostępności komunikacyjnej a Głównym elementem założeń jest część poświęcona Zatoce Puckiej. Projekt zakłada rozbudowę oraz zwiększanie ilości miejsc postoju dla sprzętów wodnych pływających. W trakcie dzisiejszej sesji z terenu gmin i miast Powiatu dokumenty zostały przyjęte jednogłośnie.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6273310850220292689]

fot.powiat.pucki / Konrad Kędzior