Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

XLIV Turniej Piłki Nożnej im. Leopolda Dettlaffa

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że dnia 8 lipca (sobota) br. o godz. 17 00  odbędzie się XLIV Turniej Piłki Nożnej im. Leopolda Dettlaffa. Drużyny występują w składach 11 osobowych + (max. 4 rezerwowych). Czas gry i system rozgrywek uzależniony od ilości zespołów. Zawody przeprowadzone zostaną na boisku piłkarskim w Starzynie.

Aby zgłosić zespół należy powiadomić telefonicznie organizatora zawodów:

Gł. Instruktor ds. kultury fizycznej i sportu ? Wiesław Oberzig tel. 608341880

lub odesłać maila na adres nadawcy : sport@oksitpuck.pl do dnia 6 lipca br. (czwartek).

Ludowe Zespoły Sportowe
GMINY
  PUCK

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content