XLIV Turniej Piłki Nożnej im. Leopolda Dettlaffa

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że dnia 8 lipca (sobota) br. o godz. 17 00  odbędzie się XLIV Turniej Piłki Nożnej im. Leopolda Dettlaffa. Drużyny występują w składach 11 osobowych + (max. 4 rezerwowych). Czas gry i system rozgrywek uzależniony od ilości zespołów. Zawody przeprowadzone zostaną na boisku piłkarskim w Starzynie.

Aby zgłosić zespół należy powiadomić telefonicznie organizatora zawodów:

Gł. Instruktor ds. kultury fizycznej i sportu ? Wiesław Oberzig tel. 608341880

lub odesłać maila na adres nadawcy : sport@oksitpuck.pl do dnia 6 lipca br. (czwartek).

Ludowe Zespoły Sportowe
GMINY