Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Biegi Pamięci Pomordowanych w Piaśnicy

Dnia 12.10.2013 odbyły się XVIII Biegi Pamięci Pomordowanych W Piaśnicy Oraz Finał Biegowego Grand Prix Powiatu Puckiego. Celem imprezy było uczczenie pamięci pomordowanych w Piaśnicy, dalsza popularyzacja oraz upowszechnianie biegów na Ziemi Puckiej.

Więcej na www.oksitpuck.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content