Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • [VIDEO] XXIII Przegląd Teatrów Szkolnych ? Żelistrzewo 2014

[VIDEO] XXIII Przegląd Teatrów Szkolnych ? Żelistrzewo 2014

W dniach 10-11 kwietnia 2014 roku w sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się XXIII Przegląd Teatrów Szkolnych Gminy Puck. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

W przeglądzie uczestniczyło 14 zespołów teatralnych, w tym: 10 w kategorii szkół podstawowych i 4 szkół gimnazjalnych. Uczestników przeglądu powitał dr Jan Dettlaff – dyrektor OKSiT. Organizacyjnie nad imprezą czuwał Brunon Ceszke Gł. Instruktor ds. Kultury.

Więcej informacji i komunikat na stronie www.oksitpuck.pl

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012107649613428881]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content