• Edukacja

[VIDEO] XXIII Przegląd Teatrów Szkolnych ? Żelistrzewo 2014

W dniach 10-11 kwietnia 2014 roku w sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się XXIII Przegląd Teatrów Szkolnych Gminy Puck. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

W przeglądzie uczestniczyło 14 zespołów teatralnych, w tym: 10 w kategorii szkół podstawowych i 4 szkół gimnazjalnych. Uczestników przeglądu powitał dr Jan Dettlaff – dyrektor OKSiT. Organizacyjnie nad imprezą czuwał Brunon Ceszke Gł. Instruktor ds. Kultury.

Więcej informacji i komunikat na stronie www.oksitpuck.pl

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012107649613428881]