Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

XXVII Finał WOŚP

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck informuje, że w dniu 13. Stycznia w ramach XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestować będzie 40 wolontariuszy z terenu Gminy Puck. W placówkach kultury w Darzlubiu, Leśniewie, Mechowie, Osłoninie, Połczynie, Połchowie  i w Swarzewie odbędą się imprezy kulturalne.

Najwcześniej o godz. 14 zaczynamy w Połchowie i w Swarzewie. W programach artystycznych wystąpią zespoły Atlantic w Darzlubiu, Bolero w Mechowie, Tadeusz Korthals w Swarzewie, Bursztynki w Połczynie, Swarzewie i w Leśniewie, zespół Klucze w Połchowie i Osłoninie, kabaret Purtce w Mechowie.

Poza tym we wszystkich placówkach zaprezentują się lokalni artyści grający  i śpiewający. Odbędą się pokazy ratownictwa medycznego i sprzętu ratowniczego w Mechowie  i Połchowie.

Panie z lokalnych KWG zapraszają na domowe wypieki i przepyszne zapiekanki i gofry. Odbędą się aukcje i licytacje. Akcję zakończymy ?tradycyjnym  światełkiem do nieba? pokazem sztucznych ogni w Mechowie   około godz. 19.30.

Gorąco zapraszamy do naszych placówek

Szef Sztabu WOŚP w Gminie Puck Mariola Parchem

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content