Szanowni  Mieszkańcy Z dniem 1 lipca 2014 roku zmieniają się stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi wynoszą:

• 14,00 zł miesięcznie od osoby zamieszkałej, jeżeli odpady zbierane są w systemie zmieszanym,
  •   8,00 zł miesięcznie od osoby zamieszkałej, jeżeli  odpady zbierane są w sposób selektywny.

Nowe deklaracje W związku ze zmianą stawek opłaty za odpady konieczne jest złożenie nowej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Aktualny wzór deklaracji dostępny jest na stronie internetowej Gminy Puck. [pobierz deklarację]

Nowe deklaracje należy złożyć w Urzędzie Gminy Puck lub u sołtysów poszczególnych sołectw w terminie do dnia 01.07.2014 roku.

Szczegółowe informacje uzyskać można w Urzędzie Gminy Puck, pokój nr 44 oraz pod numerem telefonu 58  673-56-38.