Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Płać podatek w Gminie Puck!

Płać podatek w Gminie Puck!

 

Podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT) to bardzo ważne źródło dochodu dla Gminy Puck. Planowane dochody w budżecie Gminy na 2020 r. z tego tytułu przyjęto w kwocie 19.360.000 zł, co stanowi około 13% dochodu.

Dzięki tym środkom można realizować więcej zadań inwestycyjnych, w tym budowę dróg. Dlatego tak ważne jest płacenie podatku dochodowego, tam gdzie mieszkamy (Urząd Skarbowy w Pucku).

 

Jak rozliczyć PIT w Gminie Puck? To Proste.

Wystarczy po wypełnieniu zeznania podatkowego za 2019 r. na pierwszej stronie w części B, wpisać adres zamieszkania na terenie Gminy Puck. Chodzi tu o miejsce, w którym aktualnie mieszkamy, a nie o miejsce zameldowania!

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content