Zakończenie VI projektu ?Podejmuję nowe wyzwania ? idę do pracy?

VI edycję projektu pt. ?Podejmuję nowe wyzwania ? idę do pracy? współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pucku zakończył w sposób uroczysty. Na spotkanie przybyli Beneficjenci Ostateczni projektu oraz Władze Gminy i realizatorzy.

W miłej i ciepłej atmosferze przekazano informacje o przebiegu projektu od początku jego realizacji, czyli od 2008 roku. Wójt Gminy Pan Tadeusz Puszkarczuk zadawał pytania uczestnikom dotyczące realizowanych narzędzi aktywnej integracji. Uczestnicy jednogłośnie oświadczyli, że projekt spełnił ich oczekiwania, dwie osoby oczekiwałyby większej ilości godzin praktyki (w domu pomocy społecznej i w sklepie). Uważamy że projekt spełnił zakładane cele i przyczynił się do wyposażenia klientów Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w umiejętności, które pozwolą na znalezienie zatrudnienia i tym samym na wyjście z systemu wsparcia pomocy społecznej.

Iwona Rumanowska
Kierownik GOPS w Pucku

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012094851478230273]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content