Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Zamknięty zostanie odcinek drogi powiatowej nr 1506G

Zamknięty zostanie odcinek drogi powiatowej nr 1506G

Zarząd Drogowy dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego z siedzibą w Wejherowie reprezentujący Powiat Pucki uprzejmie informuje, że w związku z realizacją robót budowlanych dla zadania pn.: ?Remont drogi powiatowej nr 1506G na odcinku Łebcz Gnieżdżewo? zamknięty zostanie ww. odcinek drogi powiatowej nr 1506G. Wyznaczony został objazd drogami:

  • powiatową nr 1509G na odcinku Lebcz ? Władysławowo
  • powiatową nr 1530G (Droga Chłapowska)
  • wojewódzką nr 216 na odcinku Władysławowo – Puck

Planowany termin obowiązywania zmian to 11.10.2021 ? 15.10.2021 r.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content