Zamknięty zostanie odcinek drogi powiatowej nr 1506G

Zarząd Drogowy dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego z siedzibą w Wejherowie reprezentujący Powiat Pucki uprzejmie informuje, że w związku z realizacją robót budowlanych dla zadania pn.: ?Remont drogi powiatowej nr 1506G na odcinku Łebcz Gnieżdżewo? zamknięty zostanie ww. odcinek drogi powiatowej nr 1506G. Wyznaczony został objazd drogami:

• powiatową nr 1509G na odcinku Lebcz ? Władysławowo
  • powiatową nr 1530G (Droga Chłapowska)
  • wojewódzką nr 216 na odcinku Władysławowo – Puck

Planowany termin obowiązywania zmian to 11.10.2021 ? 15.10.2021 r.