Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Zapełniono sercowy pojemnik na plastikowe nakrętki

Zapełniono sercowy pojemnik na plastikowe nakrętki

Zapełniono sercowy pojemnik na plastikowe nakrętki, który znajduje się przy Urzędzie Gminy Puck. Łącznie w sercu znalazło się 67kg plastikowych nakrętek. Środki uzyskane z ich sprzedaży pomogą w leczeniu małego Wojtusia ze Swarzewa. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcje i zachęcamy do dalszego wspierania inicjatywy.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content