Zapraszamy na ferie zimowe do Parku Kulturowego w Rzucewie

Zapraszamy do zwiedzania Parku Kulturowego w Rzucewie Warto zobaczyć wystawy w Chacie Kaszubskiej ?Rzucewo w epoce kamienia? i ?Pradzieje Gminy Puck? połączone z pokazem filmu pt. ?Życie w epoce kamienia?.

W ofercie:

? zwiedzanie wystaw z przewodnikiem

? spacer ścieżką archeologiczną na terenie Parku z przewodnikiem, na trasie rekonstrukcje obiektów archeologicznych: półziemianka, chata słupowa, pracownia kamieniarska, chata szamana, taras widokowy,

? zajęcia z garncarstwa ? lepienie naczyń i ich zdobienie sposobami z epoki kamienia,

? spotkania z twórcami ludowymi,

Szczegółowa oferta na stronie: www.oksitpuck.pl/osada Telefon: 58 742 49 85