Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Zapraszamy na ferie zimowe do Parku Kulturowego w Rzucewie

Zapraszamy do zwiedzania Parku Kulturowego w Rzucewie Warto zobaczyć wystawy w Chacie Kaszubskiej ?Rzucewo w epoce kamienia? i ?Pradzieje Gminy Puck? połączone z pokazem filmu pt. ?Życie w epoce kamienia?.

W ofercie:

? zwiedzanie wystaw z przewodnikiem

? spacer ścieżką archeologiczną na terenie Parku z przewodnikiem, na trasie rekonstrukcje obiektów archeologicznych: półziemianka, chata słupowa, pracownia kamieniarska, chata szamana, taras widokowy,

? zajęcia z garncarstwa ? lepienie naczyń i ich zdobienie sposobami z epoki kamienia,

? spotkania z twórcami ludowymi,

Szczegółowa oferta na stronie: www.oksitpuck.pl/osada Telefon: 58 742 49 85

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content