Zapraszamy na Koncert Cysterski w kościele Św. Michała Archanioła w Starzynie

14 sierpnia w niedzielę o godz. 19:00 po wieczornej mszy świętej zapraszamy Państwa na „Koncert Cysterski” w Kościele pw. Świętego Michała Archanioła w Starzynie.

W wydarzeniu wystąpi zespół śpiewaków operowych i solistów instrumentalistów „Artes Ensemble” pod dyr. artystyczną Andrzeja Janaszka. Podczas występu usłyszymy motety, psalmy, chorały, sekwencje, stałe i zmienne fragmenty mszy; utwory Wolfganga Amadeusza Mozarta, Vivaldiego, Stanisława Moniuszki, Franza Schuberta, Adama Mickiewicza, Johanna Sebastiana Bacha i wielu innych.

Serdecznie zapraszamy na koncert.

OKSiT w Gminie Puck