Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Zapraszamy na Koncert Cysterski w kościele Św. Michała Archanioła w Starzynie

Zapraszamy na Koncert Cysterski w kościele Św. Michała Archanioła w Starzynie

14 sierpnia w niedzielę o godz. 19:00 po wieczornej mszy świętej zapraszamy Państwa na „Koncert Cysterski” w Kościele pw. Świętego Michała Archanioła w Starzynie.

W wydarzeniu wystąpi zespół śpiewaków operowych i solistów instrumentalistów „Artes Ensemble” pod dyr. artystyczną Andrzeja Janaszka. Podczas występu usłyszymy motety, psalmy, chorały, sekwencje, stałe i zmienne fragmenty mszy; utwory Wolfganga Amadeusza Mozarta, Vivaldiego, Stanisława Moniuszki, Franza Schuberta, Adama Mickiewicza, Johanna Sebastiana Bacha i wielu innych.

Serdecznie zapraszamy na koncert.

OKSiT w Gminie Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content