Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Zapraszamy na „Łowisko” w Rzucewie 2022

Jeśli chcecie posłuchać dobrej muzyki szantowej, kaszubskiej muzyki regionalnej, zjeść smaczną rybę prosto z wody lub posmakować domowych ciast, przyjedźcie do Parku Kulturowego Osady Łowców Fok w Rzucewie w Gminie Puck.

Tu będzie też można podziwiać stojące przy brzegu oryginalne dwukadłubowe łodzie PROA. Wykonawcami szant będą zespoły „Johny Rogers” i „Własny Port”, a muzyki regionalnej grupa „Redzanie”.

Potrawy przygotują restauracja „U Kaszuba” z Redy oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Rzucewa. Imprezę zorganizowaną przez OKSiT w Gminie Puck rozpoczynamy w dniu 23 lipca o godzinie 17.00.

Zapraszamy serdecznie! Wstęp wolny.

 

OKSiT w Gminie Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content