Zapraszamy na „Łowisko” w Rzucewie 2022

Jeśli chcecie posłuchać dobrej muzyki szantowej, kaszubskiej muzyki regionalnej, zjeść smaczną rybę prosto z wody lub posmakować domowych ciast, przyjedźcie do Parku Kulturowego Osady Łowców Fok w Rzucewie w Gminie Puck.

Tu będzie też można podziwiać stojące przy brzegu oryginalne dwukadłubowe łodzie PROA. Wykonawcami szant będą zespoły „Johny Rogers” i „Własny Port”, a muzyki regionalnej grupa „Redzanie”.

Potrawy przygotują restauracja „U Kaszuba” z Redy oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Rzucewa. Imprezę zorganizowaną przez OKSiT w Gminie Puck rozpoczynamy w dniu 23 lipca o godzinie 17.00.

Zapraszamy serdecznie! Wstęp wolny.

OKSiT w Gminie Puck