Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Zapraszamy na wystawę zdjęć pt: ?BŁĄDZIKOWO PRAWIE JUŻ ZAPOMNIANE?

Zapraszamy na wystawę zdjęć pt: ?BŁĄDZIKOWO PRAWIE JUŻ ZAPOMNIANE?

Serdecznie zapraszamy na wystawę zdjęć pt: ?BŁĄDZIKOWO PRAWIE JUŻ ZAPOMNIANE?. Wystawa rozpocznie się dnia 08.03.2015 w Wiejskim Klubie Kultury w Błądzikowie od godz. 15.00 i dotyczyć będzie miejsc i mieszkańców Błądzikowa z przeszłości. Jest to niepowtarzalna okazja uczczenia pamięci naszych mieszkańców oraz poznania troszkę historii owej miejscowości.

11023818_10203415185356998_2843845739337922627_n

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content