Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • ?Wieczór z kulturą Białorusi? koncert zespołu „Wieczaryna”

?Wieczór z kulturą Białorusi? koncert zespołu „Wieczaryna”

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy z panem Eugeniuszem Podolakiem ? przewodniczącym Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pucku, zorganizował dnia 07 czerwca 2015 roku w Wiejskim Domu Kultury w Żelistrzewie ?Wieczór z kulturą Białorusi?. W ramach wieczoru wystąpił białoruski zespół folklorystyczny ?Wieczaryna? działający przy Pałacu Kultury w Mińsku. Oprócz białoruskiej pieśni, zespół wykonuje utwory w językach: rosyjskim, hebrajskim, polskim i ukraińskim.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6158477941689480545]

 

 

wieczaryna

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content