• Mieszkańcy

?Wieczór z kulturą Białorusi? koncert zespołu „Wieczaryna”

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy z panem Eugeniuszem Podolakiem ? przewodniczącym Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pucku, zorganizował dnia 07 czerwca 2015 roku w Wiejskim Domu Kultury w Żelistrzewie ?Wieczór z kulturą Białorusi?. W ramach wieczoru wystąpił białoruski zespół folklorystyczny ?Wieczaryna? działający przy Pałacu Kultury w Mińsku. Oprócz białoruskiej pieśni, zespół wykonuje utwory w językach: rosyjskim, hebrajskim, polskim i ukraińskim.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6158477941689480545]

wieczaryna