Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Zaproszenie na zawody sportowo-pożarnicze w Gminie Puck

Ochotnicze Straże Pożarne oraz Gmina Puck zapraszają na gminne zawody sportowo-pożarnicze. Impreza odbędzie się 16 czerwca (niedziela) br. w Darzlubiu.

Zawody odbędą się na boisku w Darzlubiu. Początek zmagań o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie.

61111981_2703264563080889_7187980167627669504_n

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content