Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • Zarząd Zlewni w Gdańsku uprzejmie informuje

Zarząd Zlewni w Gdańsku uprzejmie informuje

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie ? Zarząd Zlewni w Gdańsku uprzejmie informuje, iż od dnia 1 s?ycznia 2022 roku nastąpi zmiana adresu siedziby Zarządu Zlewni w Gdańsku.

            Nowy adres:           

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Zarząd Zlewni w Gdańsku

Aleja Grunwaldzka 184

80-266 Gdańsk

Pozostałe dane rejestrowe firmy pozostają bez zmian. Nowe numery telefonów pracowników będą udostępnione na stronie internetowej: https://wody.gov.pl/dane-kontaktowe/reeionalne-zarzady

Prosimy o aktualizację danych w swoich bazach informacyjnych i kierowanie wszelkiej korespondencji na wskazany powyżej adres, jak również o ujawnianie nowego adresu korespondencyjnego na wszelkich fakturach, rachunkach lub innych dokumentach.

Pismo PGW Wody Polskie 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content