Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Zawiadomienia o zamiarze likwidacji i zamiarze przekształcenia szkół podstawowych,

Zawiadomienia o zamiarze likwidacji i zamiarze przekształcenia szkół podstawowych,

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY PUCK z dnia 25 lutego 2019 r. w sprawie zawiadomienia o zamiarze likwidacji I zamiarze przekształcenia szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Puck.

obwieszczenie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content