• Mieszkańcy

Zawiadomienie: I turniej klasyfikacyjny w Tenisie Stołowym w kat. OLDBOY dla uczestników Ziemi Puckiej na sezon 2016/2017

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że pierwszy Turniej tenisa stołowego z cyklu turniejów klasyfikacyjnych w kategorii OLDBOY (40 lat- rocznik 1976 i starsi) dla uczestników Ziemi Puckiej na sezon 2016/2017 przeprowadzony zostanie w dniu 16 listopada (środa) 2016 roku o godz. 16.30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

Podczas pierwszego spotkania zostaną ustalone i przyjęte zasady rozgrywania turniejów w bieżącym sezonie.

Ze sportowym pozdrowieniem i do zobaczenia w Starzynie.

Instruktor ds. kultury fizycznej i sportu
Wiesław Oberzig