Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Zawiadomienie: Mistrzostwa Gminy Puck w grach deblowych i mieszanych w Tenisie Stołowym 12.03.2017

Zawiadomienie: Mistrzostwa Gminy Puck w grach deblowych i mieszanych w Tenisie Stołowym 12.03.2017

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że dnia 12 marca (niedziela) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w grach deblowych i mieszanych w TENISIE STOŁOWYM ? godz.: 13 00 w sali POSM Puck (Liceum Ogólnokształcące).

System rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestników.

W/w impreza NIE jest zaliczana do klasyfikacji sportowej ligi Gminy Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content