• Gmina
  • Mieszkańcy
  • Zawiadomienie Starosty Puckiego w sprawie modernizacji ewidencji gruntów i budynków z dn. 26.06.2013

Zawiadomienie Starosty Puckiego w sprawie modernizacji ewidencji gruntów i budynków z dn. 26.06.2013

Starosta Pucki zawiadamia mieszkańców miejscowości Brudzewo, Celbowo, Celbówko, Darzlubie, Domatowo, Domatówko, Mała Piaśnica, Wielka Piaśnica, Leśniewo, Mrzezino, Połchowo, Rekowo Górne, Widlino, Sławutowo, Sławutówko, Smolno i Żelistrzewo położonych w gminie Puck w wszczęciu postępowania w sprawie modernizacji ewidencji gruntów i budynków polegającej na założeniu ewidencji budynków i lokali dla obrębów: Brudzewo, Darzlubie, Domatowo, Domatówko, Leśniewo, Mrzezino, Połchowo, Rekowo Górne, Sławutowo, Smolno i Żelistrzewo w jednostce ewidencyjnej gminy Puck.

ZAWIADOMIENIE NR GKK.6641.4.2.2013

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content