Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Zawiadomienie Starosty Puckiego w sprawie modernizacji ewidencji gruntów i budynków z dn. 26.06.2013

Zawiadomienie Starosty Puckiego w sprawie modernizacji ewidencji gruntów i budynków z dn. 26.06.2013

Starosta Pucki zawiadamia mieszkańców miejscowości Brudzewo, Celbowo, Celbówko, Darzlubie, Domatowo, Domatówko, Mała Piaśnica, Wielka Piaśnica, Leśniewo, Mrzezino, Połchowo, Rekowo Górne, Widlino, Sławutowo, Sławutówko, Smolno i Żelistrzewo położonych w gminie Puck w wszczęciu postępowania w sprawie modernizacji ewidencji gruntów i budynków polegającej na założeniu ewidencji budynków i lokali dla obrębów: Brudzewo, Darzlubie, Domatowo, Domatówko, Leśniewo, Mrzezino, Połchowo, Rekowo Górne, Sławutowo, Smolno i Żelistrzewo w jednostce ewidencyjnej gminy Puck.

ZAWIADOMIENIE NR GKK.6641.4.2.2013

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content