Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Zbiorniki bezodpływowe i przydomowe oczyszczalnie ścieków

Zbiorniki bezodpływowe i przydomowe oczyszczalnie ścieków

Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z ustawy z dnia 13.09.1996 o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2013r.poz. 1399) Gmina zobowiązana jest do prowadzenia ewidencji zbiorników bezodpływowych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków.

W związku z powyższym proszę wszystkich właścicieli nieruchomości, niepodłączonych do kanalizacji sanitarnej, położonych na terenie Gminy Puck o wypełnienie i przedłożenie w tutejszym Urzędzie poniższego zgłoszenia.

Inf. pokój nr 43  tel. 58 673 56 42

Załącznik – zgłoszenie do ewidencji zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content