• Mieszkańcy

Żelistrzewo walczy o tytuł Najpiękniejszej Wsi w Województwie Pomorskim

Żelistrzewie odbyła się prezentacja wsi w wojewódzkim etapie Najpiękniejszej Wsi w Województwie Pomorskim. Mieszkańcy i sołectwo zaprezentowali swoje największe atuty, nie tylko piękno miejscowości, ale także ofertę artystyczną.

To kolejny zmagań w konkursie na Najpiękniejszą Wieś. Wcześniej Sołectwo Żelistrzewo znakomicie zaprezentowało się na etapie gminnym i powiatowym, dzięki czemu teraz ma szansę na zmagania w etapie wojewódzkim.

Żelistrzewo walczy o tytuł Najpiękniejszej Wsi w Województwie Pomorskim