Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Dni otwarte szkoły w Żelistrzewie

Dni otwarte szkoły w Żelistrzewie

Zapraszam Rodziców, Dzieci i Wszystkich chętnych do odwiedzenia naszej Szkoły!

Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół w Żelistrzewie serdecznie zapraszają – 6 kwietnia 2017 r. (czwartek) od godziny 16.00 do 18.00. Tego dnia rodzice i odwiedzający nas goście będą mogli uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych i innych, porozmawiać z nauczycielami. To doskonała okazja, aby lepiej poznać naszą szkołę i naszą ofertę edukacyjną na rok szkolny 2017/2018.
Nasz Zespół tworzą Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego z oddziałami przedszkolnymi, klasami integracyjnymi oraz wygasające Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego.

W imieniu społeczności szkolnej
Jolanta Bieszke
Dyrektor ZS w Żelistrzewie

DZIENOTWARTY2017GIMa-1-696x969

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content