Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Zima w przedszkolu…

Dnia 22 .01. 2018 r wraz z zaprzyjaźnionym przedszkolem ? Zaczarowana Łąka? z Łebcza, korzystając z pięknej zimowej aury, cieplutko odziani we wspaniałych humorach i z wielką ochotą na zabawy na śniegu wybraliśmy się na konny kulig.Po przejażdżce saniami rozpoczęły się harce i zabawy na śniegu przygotowane i prowadzone przez Panie przedszkolanki. Zmęczeni uczestnicy zabaw odpoczywali ogrzewając się przy ognisku gdzie można było wypić gorącą czekoladę i zjeść ciasteczka.

film zobacz

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content