Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Żłobek w Starzynie świętował Dzień Babci i Dziadka

Żłobek w Starzynie świętował Dzień Babci i Dziadka

Obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka odbyły się w samorządowym żłobku w Starzynie (gmina Puck). Wydarzenie cieszyło się dużą frekwencją i zainteresowaniem seniorów. Babcie i dziadkowie z radością przyglądali się występom najmłodszych, dla których był to debiut przed taką publicznością.

GALERIA

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content