Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Zmiana lokalizacji Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)

Zmiana lokalizacji Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)

Z dniem 1 maja 2017 roku nastąpi zmiana lokalizacji Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). Jest to związane z przeniesieniem bazy PGK z Pucka do nowo wybudowanej bazy w Błądzikowie.

PSZOK informacja

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content