Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Zmiana organizacji pracy kasy UG

Zmiana organizacji pracy kasy UG

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRACY KASY URZĘDU GMINY W PUCKU 

W DNIU 24.12.2018R. (WIGILIA) KASA CZYNNA DO GODZINY 11:00

W DNIU 31.12.2018R. (SYLWESTER) KASA NIECZYNNA

 Od 02 stycznia 2019 r. KASA będzie czynna

od godziny 9:15 do godziny 14:15

GODZINY PRACY KASY SĄ DOSTOSOWANE DO GODZIN PRACY

BS W KROKOWEJ ODDZIAŁ W PUCKU

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content