Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Informacja o zamknięciu drogi powiatowej nr 1440G ul. Pucka w Darzlubiu

Informacja o zamknięciu drogi powiatowej nr 1440G ul. Pucka w Darzlubiu

Informacja
o zamknięciu drogi powiatowej
nr 1440G ul. Pucka w Darzlubiu

Na odcinku od ul. Pięknej do ul. Św. Rozalii

W związku z wykonaniem robót budowlanych dotyczących realizacji inwestycji ? Budowa kanalizacji sanitarnej, budowa kanalizacji deszczowej. Przebudowa drogi oraz budowa chodnika w miejscowości Darzlubie ? ETAP II?  zamknięta dla ruchu zostanie droga powiatowa nr 1440G ul. Pucka na odcinku od ?Gospody Golonka? do posesji ul. Pucka 12 ? brak wjazdu na ul. Św. Rozalii, Leśników i Polną w miejscowości Darzlubie ze względu na konieczność odtworzenia jezdni o szerokości 5,5m ograniczonej krawężnikami oraz wystającymi elementami armatury podziemnej istnieje konieczność wprowadzenia zakazu ruchu w obu kierunkach.

Termin zamknięcia drogi : dnia 07.11.2018r. do dnia 10.11.2018r.

Inwestor Zadania: Gmina Puck, ul. 10 Lutego 29, 84 ? 100 Puck
Wykonawca zadania: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELGRUNT

ul. Starochwaszczyńska 64

81 ? 571 Gdynia

Jednocześnie informuję, iż autobusy PKS będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy. Dla autobusów przewidziano przejazd drogą powiatową nr 1510G na odcinku Darzlubie – Mechowo oraz dalej droga gminną Mechowo-Zdrada i z powrotem. Tymczasowy przystanek dla autobusów będzie od strony Leśniewa przy ?Gospoda Golonka? .

Dla wszystkich pojazdów objazd do Wielkiej Piaśnicy drogą wojewódzką nr 213 na odcinku Połczyno ? Krokowa oraz drogą wojewódzką nr 218 na odcinku Krokowa – Wielka Piaśnica i z powrotem.

Na czas wykonywania robót na odcinku drogi gminnej Mechowo- Zdrada ustawiono zakaz wjazdu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej ponad 8 ton z wyłączeniem pojazdów służb miejskich oraz autobusów celem zapobiegnięcia szybkiej degradacji drogi gruntowej a także dla bezpiecznego przejazdu autobusów komunikacji publicznej.

Wójt Gminy Puck

Tadeusz Puszkarczuk

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content