Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.

Zostaliśmy wyróżnieni za osiągnięcia w edukacji i rozwoju młodzieży w 12. edycji „Samorządowego Lidera Edukacji”

W dniu 13.04.2023 odbyła się uroczysta Gala Finałowa 12 edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacyjnego „Samorządowy Lider Edukacji”. Uroczysta Gala odbyła się w sali
teatralnej Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Celem Programu „Samorządowy Lider Edukacji” jest identyfikowanie i promowanie jednostek samorządu terytorialnego legitymujących się szczególnymi osiągnięciami w dziedzinie wspierania edukacji, nauki i kultury oraz rozwoju młodzieży, jak również wspieranie JST w działaniach na rzecz rozwoju edukacji i podnoszenia jakości kształcenia oraz poprawy jego warunków. Gmina Puck otrzymała certyfikat „Samorządowy Lider Edukacji 2023”. Ten certyfikat otrzymują Gminy, które w sposób ponadnormatywny dbają o rozwój szkolnictwa na swoim terenie, wyróżniają się pod względem inwestycji w oświatę i jej infrastrukturę, są organami prowadzącymi szkół o szczególnych, znaczących osiągnięciach dydaktycznych, organizatorskich, kulturalnych lub sportowych, wspierają innowacje edukacyjne.

 

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: