Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Życzenia urodzinowe dla najstarszych bliźniaków

Życzenia urodzinowe dla najstarszych bliźniaków

Dnia 4 stycznia 2019 r. Wójt Gminy Puck Tadeusz PUSZKARCZUK razem z sołtysem Starzyńskiego Dworu Waldemarem BRADTKE oraz pracownikami GOPS miał wielką przyjemność odwiedzić i złożyć życzenia Pani Anieli oraz Panu Gerardowi, którzy obchodzili 93 urodziny. Życzymy wielu lat życia w zdrowiu i szczęściu. Ciekawostką jest to, że są to jedne z najstarszych żyjących bliźniaków.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content