Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Życzenia Wielkanocne 2015

Życzenia Wielkanocne 2015

Radosnych Świąt Wielkanocnych,

spędzanych w wiosennym nastroju

w gronie rodziny i wśród przyjaciół,

oraz wszelkiej pomyślności w życiu codziennym,

Mieszkańcom Gminy Puck oraz całej Ziemi Puckiej

życzą

                Anna Pomieczyńska                               Tadeusz Puszkarczuk

Przewodnicząca  Rady Gminy Puck                      Wójt Gminy Puck

wielkanoc

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content