10-lecie Rady Gminnej KGW w Pucku „Przeżyjmy to jeszcze raz…”

Dnia 01 marca 2014 roku w godz.16-21 w s ali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbyła się uroczystość jubileuszowa 10.rocznicy Rady Gminnej Kół Gospodyń Wiejskich w Pucku. Organizatorami imprezy byli: Rada Gminna KGW, Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz Biuro Powiatowe Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Pucku. Gospodarzem – KGW Żelistrzewo.

W uroczystości uczestniczyło około 100 osób. Wśród zaproszonych gości byli m.in.: Piotr Hałuszczak – Prezes Pomorskiego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Anna Pomieczyńska – Przewodnicząca Rady Wojewódzkiej KGW, Wojciech Dettlaff – Starosta Pucki, Tadeusz Puszkarczuk – Wójt Gminy Puck, Jerzy Tkaczyk – Z-ca Wójta Gminy Puck, Kazimierz Czernicki – Przewodniczący Rady Gminy Puck, Marek Rintz – Burmistrz Pucka, Jarosław Białk – Z-ca Wójta Gminy Puck. Obecne były delegacje KGW Ziemi Puckiej, sponsorzy i media.

Więcej informacji i komunikat na stronie: www.oksipuck.pl

Categories: KGW,Kultura,PRIORYTET