9. Turniej Puckiej Ligi Baśki!

29 grudnia 2016 r. w sali WDK w Mechowie odbył się dziewiąty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2016/2017. W rozgrywkach wzięło udział 121 zawodników (4 kobiety) z 24 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Andrzeja Maszke (Baśka Białogóra) przed Henrykiem Radtke (Kłos Werblinia) oraz Kazimierzem Jarzembińskim (Dragon Gdynia). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężył Kłos Werblinia przed Szpelą Władysławowo oraz Baśką Białogóra.

Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Kazimiera Kędziora (Walety Bolszewo).

Najlepsi zawodnicy oraz zespoły zostały uhonorowane nagrodami rzeczowymi.

Czołówka rankingu indywidualnego 9 turnieju:

lp. Nazwisko i imię Miejscowość
1. Maszke Andrzej Baśka Białogóra
2. Radtke Henryk Kłos Werblinia
3. Jarzembiński Kazimierz Dragon Gdynia
4. Sitarz Adam Szpela Władysławowo
5. Semmerling Bogdan Darzlubie
6. Nadolski Daniel Kłos Werblinia
7. Treder Zenon Dragon Gdynia
8. Dettlaff Józef Sokół Strzelno
9. Kreft Kazimierz Remus Żelistrzewo
10. Miślisz Szczepan OSP Mrzezino
11. Dorsz Józef OSP Mrzezino
12. Baran Adam Remus Żelistrzewo
13. Jaszke Bolesław Remus Żelistrzewo
14. Liecau Roman Gran Krokowa
15. Dawidowski Andrzej Rekowianie Rekowo Górne

 

Czołówka rankingu drużynowego 9 turnieju:

lp. Drużyna
1. Kłos Werblinia
2. Szpela Władysławowo
3. Baśka Białogóra
4. Darzlubie
5. Remus Żelistrzewo
6. OSP Mrzezino
7. Dragon Gdynia
8. Gran Krokowa
9. Strzecha Starzyno
10. Bałtyk Władysławowo

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po 9 turniejach:

lp. Nazwisko i imię Miejscowość
1. Lanc Jan Brzozaki Mechowo
2. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia
3. Jamrus Jan Baśka Białogóra
4. Kreft Kazimierz Remus Żelistrzewo
5. Czarnecki Andrzej Dragon Gdynia
6. Maszke Andrzej Baśka Białogóra
7. Jarzembiński Kazimierz Dragon Gdynia
8. Dettlaff Józef Sokół Strzelno
9. Wittbrodt Jan Szpela II Władysławowo
10. Sitarz Adam Szpela Władysławowo
11. Bistram Alojzy Walety Bolszewo
12. Radtke Henryk Kłos Werblinia
13. Bałachowski Wacław Remus Żelistrzewo
14. Adas Wojciech Szpela Władysławowo
15. Malon Wojciech Rekowianie Rekowo Górne

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej po 9 turniejach:

lp. Drużyna
1. Dragon Gdynia
2. Kłos Werblinia
3. Remus Żelistrzewo
4. Brzozaki Mechowo
5. Baśka Białogóra
6. Rekowianie Rekowo Górne
7. Karo Starzyno
8. Gran Krokowa
9. Bar Pianka Gdynia
10. Szpela Władysławowo

 Następny (ósmy) turniej odbędzie się 15 stycznia (niedziela) o godz. 15:00 w Sali MOKSiR w Pucku.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

Zdjęcie przedstawią zwycięską drużynę turnieju w Mechowie – Kłos Werblinia

Categories: Sport