[FOTO] Bolesław Duzowski, Gertruda Lademan i Pianka Gdynia najlepsi w 3. turnieju Puckiej Ligi Baśki w Strzelnie!

24 października 2015 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Strzelnie odbył się trzeci turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016. W turnieju wzięła udział liczba 114 zawodników w tym 3 kobiety z 23 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Bolesława Duzowskiego (Pianka Gdynia) przed Mieczysławem Balewskim (Dragon Gdynia) oraz Mieczysławem Fleming (Karo Starzyno). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Pianka Gdynia grająca w składzie: Bolesław Duzowski, Kazimierz Ruszczyk, Stanisław Jurkiewicz, Adam Jankowski, Piotr Bielecki oraz Bogdan Somkowski przed drużyną Rekowianie Rekowo Górne oraz ekipą LZS Sokół Strzelno. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Gertruda Lademan (Rekowianie Rekowo Górne), która zajęła jedenaste miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta, pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 3 turnieju:

l.p. Nazwisko i imię Drużyna
1. Duzowski Bolesław Pianka Gdynia
2. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia
3. Fleming Mieczysław Karo Starzyno
4. Styn Zenon LZS Sokół Strzelno II
5. Odwald Henryk Szpela II Władysławowo
6. Radtke Marek Kontra Radoszewo
7. Stefański Stanisław Dragon Gdynia
8. Lanc Jan Brzozaki Mechowo
9. Dawidowski Andrzej Rekowianie Rekowo Górne
10. Ruszczyk Kazimierz Pianka Gdynia
11. Lademan Gertruda Rekowianie Rekowo Górne
12. Dubiński Mariusz Kaszubska Baśka Puck
13. Klecha Marek Darzlubie
14. Tarnowski Kazimierz LZS Sokół Strzelno
15. Semmerling Zygmunt Kaszubska Baśka Puck

Czołówka klasyfikacji drużynowej 3 turnieju:

l.p. Drużyna Punkty Punkty stolikowe
1. Pianka Gdynia 63,0 643
2. Rekowianie Rekowo Górne 55,5 375
3. LZS Sokół Strzelno 51,5 256
4. Szpela II Władysławowo 50,5 480
5. Dragon Gdynia 50,0 137
6. Karo Starzyno 49,5 289
7. Brzozaki Mechowo 45,0 605
8. Kontra Radoszewo 44,5 346
9. Kaszubska Baśka Puck 43,0 205
10. Remus Żelistrzewo 42,0 12

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po trzech turniejach:

  1. p.
Nazwisko i imię Drużyna
1. Radtke Marek Kontra Radoszewo
2. Koziróg Ryszard Gran Krokowa
3. Fleming Mieczysław Karo Starzyno
4. Stefański Stanisław Dragon Gdynia
5. Jędrzejak Wojciech Bałtyk Władysławowo
6. Scheiba Zbigniew Karo Starzyno
7. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia
8. Wittbrodt Jan Szpela II Władysławowo
9. Tarnowski Kazimierz LZS Sokół Strzelno
10. Jankowski Adam Pianka Gdynia
11. Rohda Kazimierz Gran Krokowa
12. Odwald Henryk Szpela II Władysławowo
13. Pipke Stanisław LZS Sokół Strzelno
14. Semmerling Zygmunt Kaszubska Baśka Puck
15. Bielecki Piotr Pianka Gdynia

Czołówka klasyfikacji drużynowej po trzech turniejach:

  1. p.
Drużyna
1. Pianka Gdynia
2. Karo Starzyno
3. Gran Krokowa
4. Szpela II Władysławowo
5. Kontra Radoszewo
6. Remus Żelistrzewo
7. Dragon Gdynia
8. Rekowianie Rekowo Górne
9. LZS Sokół Strzelno
10. Kaszubska Baśka Puck

Następny turniej odbędzie się 10 listopada (wtorek) o godz. 17:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

1 2 3

Categories: PRIORYTET,Sport,Strzelno