• Gmina
  • Mieszkańcy
  • [FOTO, VIDEO] Wystawa fotograficzna Nadmorskiej Grupy Fotograficznej z Wejherowa pt.: „Wystawa Przyrodnicza”

[FOTO, VIDEO] Wystawa fotograficzna Nadmorskiej Grupy Fotograficznej z Wejherowa pt.: „Wystawa Przyrodnicza”

Dnia 27 października w Wiejskim Klubie Kultury w Leśniewie swoje prace zaprezentowało Stowarzyszenie Nadmorskiej Grupy Fotograficznej z Wejherowa. Wystawę zatytułowaną „Kaszubskie krajobrazy” otworzyli: Radny Gminy Puck pan Adrian Jaśkiewicz i prezes stowarzyszenia pani Bożena Olszewska. Artyści zrzeszeni i pasjonaci fotografii rozwijają się i doskonalą swoje umiejętności poprzez warsztaty, plenery i wernisaże promujące piękno naszej okolice. Wieczór uświetnił występ pani Danuty Tarnowskiej z Leśniewa.

Jadwiga Siniczyn Animator Kultury w WKK w Leśniewie

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6211048569413542353]

 

Leśniewo wystawa_01

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content