Cz.2 Leśniewo: Ćwiczenia – znaleziono nielegalne substancje w szkole podstawowej

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Puck w dniu 18 kwietnia br. otrzymali zgłoszenie od anonimowej osoby, która twierdziła, że najprawdopodobniej ktoś na terenie szkoły Podstawowej w Leśniewie przechowuje nielegalne środki odurzające. Przybyli na miejsce funkcjonariusze wraz ze specjalnie wyszkolonym do wyszukiwania substancji zakazanych psem, skrupulatnie przeszukali cały teren szkoły i rzeczywiście stwierdzili obecność narkotyków. Narkotyki były ukryte w specjalnie przygotowanej do tego celu skrytce w ściance działowej łazienki oraz w dobrze zabezpieczonym kartonie po sprzęcie elektronicznym. Były to oczywiście tylko ćwiczenia profilaktyczne zaplanowane i skoordynowane z działaniami władz placówki, pokazujące dzieciom możliwości działania Policji, która potrafi w bardzo skuteczny sposób wykorzystać do tego celu jakże wrażliwy nos czworonoga.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6275204035663854641]

Wybierz interesujący układ