Fundacja Eco Textil rozpoczyna realizację nowego programu „ROWER DLA NIEPEŁNOSPRAWNEGO”

Od października 2013 Fundacja Eco Textil rozpoczyna realizację nowego programu „ROWER DLA NIEPEŁNOSPRAWNEGO”. Skorzysta z niego 100 potrzebujących miesięcznie.

Rowery trójkołowe to sprzęt rehabilitacyjny specjalnie przystosowany do użytku osób niepełnosprawny. Na ich zakup możliwe jest dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Podania na ten cel można składać do Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie oraz Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej.

Fundacja szuka osób, w szczególności dzieci niepełnosprawnych które potrzebują takich rowerów.

W pierwszej kolejności pomoc przekażemy dzieciom, które takie dofinansowanie otrzymają. Nasza Fundacja deklaruje pokrycie części kosztów zakupu roweru, która obciąża beneficjenta. W drugiej kolejności będziemy w całości finansować ich zakup. Fundacja pokryje również koszty przesyłki roweru.

Więcej informacji – pobierz

Wybierz interesujący układ