Henryk Szopa, Gertruda Lademan i Remus Żelistrzewo najlepsi w 14. turnieju Puckiej Ligi Baśki w Gnieżdżewie!

19 marca 2016 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Gnieżdżewie odbył się czternasty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016. W turnieju wzięła udział liczba 117 zawodników w tym 4 kobiety z 22 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Henryka Szopy (LZS Sokół Strzelno) przed Kazimierzem Jeske (Remus Żelistrzewo) oraz Stanisławem Kopysteckim (Białogóra). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Remus Żelistrzewo grająca w składzie: Kazimierz Jeske, Bogdan Miszka, Kazimierz Kreft, Wacław Bałachowski, Zygmunt Wiśniewski oraz Bolesław Jaszke przed drużyną Brzozaki Mechowo oraz ekipą LZS Sokół Strzelno. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Gertruda Lademan (Rekowianie Rekowo Górne).

Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 14 turnieju:

Nazwisko i imię Drużyna
Szopa Henryk LZS Sokół Strzelno
Jeske Kazimierz Remus Żelistrzewo
Kopystecki Stanisław Białogóra
Dampc Mieczysław Szpela II Władysławowo
Lanc Jan Brzozaki Mechowo
Klecha Marek Darzlubie
Miszka Bogdan Remus Żelistrzewo
Kunz Kazimierz Bałtyk Władysławowo
Otrombke Roman LZS Sokół Strzelno
Lademan Gertruda Rekowianie Rekowo Górne
Putkowski Tomasz Brzozaki Mechowo
Klebba Zygfryd OSP Mrzezino
Nadolski Jan Szpela II Władysławowo
Konkel Franciszek Szpela Władysławowo
Nadolski Daniel Kłos Werblinia

Czołówka klasyfikacji drużynowej 14 turnieju:

l.p. Drużyna
Remus Żelistrzewo
Brzozaki Mechowo
LZS Sokół Strzelno
Białogóra
Rekowianie Rekowo Górne
Gran Krokowa
Bałtyk Władysławowo
Szpela II Władysławowo
Szpela Władysławowo
Dragon Gdynia

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po czternastu turniejach:

Nazwisko i imię Drużyna
Balewski Mieczysław Dragon Gdynia
Adas Mateusz Szpela Władysławowo
Dawińdziak Ryszard Białogóra
Miślisz Józef Szpela II Władysławowo
Koziróg Ryszard Gran Krokowa
Adas Wojciech Szpela Władysławowo
Jurkiewicz Stanisław Pianka Gdynia
Konkel Franciszek Szpela Władysławowo
Somkowski Bogdan Pianka Gdynia
Jeske Kazimierz Remus Żelistrzewo
Scheiba Zbigniew Karo Starzyno
Lanc Jan Brzozaki Mechowo
Radtke Marek Kontra Radoszewo
Semmerling Bogdan Darzlubie
Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia

Czołówka klasyfikacji drużynowej po czternastu turniejach:

Drużyna
Gran Krokowa
Pianka Gdynia
Szpela Władysławowo
Dragon Gdynia
Białogóra
Remus Żelistrzewo
Walety Bolszewo
Szpela II Władysławowo
Rekowianie Rekowo Górne
Kontra Radoszewo

Następny turniej odbędzie się 3 kwietnia (niedziela) o godz. 14:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

DSC02264

zdjęcie przedstawia zwycięską drużynę Remus Żelistrzewo

Categories: Sport