Ogólnopolskie Eliminacje „Wygraj szansę”

Dnia 28 października 2013 r. w Sali Koncertowej Portu Gdynia w Gdyni odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Programu Estradowego pt. „Wygraj szansę”, zorganizowanego przez Agencję Telewizyjno Estradową TV MEDIA z Łodzi. W konkursie wzięło udział szesnastu reprezentantów gmin i miast województwa pomorskiego.

Naszą Gminę reprezentowała Roksana Jocz, która zajęła III miejsce.Roksana jest absolwentką Szkoły Podstawowej w Leśniewie oraz Szkoły Muzycznej w Pucku. W roku szkolnym 2012/2013 zdobyła I miejsce w przeglądzie młodych wokalistów Gminy Puck. Do konkursu została przygotowana przez Panią Justynę Grzenkowicz.Roksanie towarzyszyła i głośno dopingowała trzydziestoosobowa grupa uczniów ze Szkoły w Leśniewie.Powyższy program odbył się w ramach ogólnopolskiej akcji: „Trzeźwość na co dzień”, której celem jest zapobieganie uzależnieniom w szkołach oraz promocja muzycznie uzdolnionych dzieci.

Wybierz interesujący układ