Inspektorat ZUS w Pucku organizuje kolejne, bezpłatne szkolenie dla płatników składek

Szanowni Państwo,

Inspektorat ZUS w Pucku 30 listopada 2017 r. organizuje kolejne, bezpłatne szkolenie dla płatników składek. Szkolenie poświęcone będzie: e-Składce – nowemu wymiarowi rozliczeń.

Szkolenie w formie prezentacji multimedialnej rozpocznie się o 10.00 w siedzibie Inspektoratu przy ul. E. Orzeszkowej 3.

Jest one związane z wchodzącymi w życie od 1 stycznia 2018 r. zmianami w opłacaniu składek. Przedsiębiorcy otrzymają jeden własny rachunek bankowy, na który będą wpłacać składki jedną wpłatą. Trzy lub cztery przelewy zastąpi jeden. To oszczędność czasu i niższe koszty obsługi płatności.

Program szkolenia obejmuje zasady opłacania składek do 31 grudnia 2017 r. i od 1 stycznia 2018 r., informacje o Numerze Rachunku Składkowego, zasady podziału wpłaty na ubezpieczenia i fundusze, zasady rozliczania wpłaty na poszczególne ubezpieczenia oraz fundusze. Zostaną także przestawione korzyści wynikające ze zmiany sposobu opłacania składek.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy mailowo maria.korthals@zus.pl lub telefonicznie 58 6745750

Regionalny Rzecznik Prasowy
województwa pomorskiego
Krzysztof Cieszyński

Wybierz interesujący układ